Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

Kadastro Mülkiyet Toplantısı Eskişehir’de Yapıldı

13.10.2021 

​Orman Genel Müdürlüğü Kadastro Mülkiyet Dairesi Başkanı Ahmet Akbulut Eskişehir’e geldi. Orman Bölge Müdürü Recep Temel Tarafından karşılanan Sayın Başkanımız ve beraberindekiler, bir süre önce göreve başlayan Orman Toprak ve Ekoloji Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Cezmi Özel’e bir ziyarette bulundular.

Ziyaretin ardından değerlendirme toplantısına geçildi. Toplantıya, Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanı Ahmet Akbulut, Mülkiyet ve Özel Ormanlar Şube Müdürü Hasan Ayhan ile Merkez Koordinatörü Togay Cihanoğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu, Şube Müdürü Levent Özpolat, Eskişehir ve Çatacık İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları, İşletme Şefleri, 91 Nolu Orman Kadastro Başmühendisliği, TİP Ofiste görevli Harita Mühendisi ve Harita Teknikerleri katıldı.

Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı 2021 yılı programlarının % 100 gerçekleştirilmesi, ORBİS veri girişlerinin tamamlanması ve uygulamalarının kontrolü, veri girişlerindeki darboğazların tespit edilmesi ve yardımcı olunmasına yönelik teknik, hukuki destek sağlamak, bazı problemleri yerinde çözmek amacı ile görüş alışverişinde bulunuldu. Uygulamada karşılaşılan sorunlar masaya yatırılarak tartışıldı.

Toplantı bitiminde Eskişehir İl Kadastro Müdürlüğüne de bir ziyaret gerçekleştirildi

Gönderen: esgundem
816 defa okundu 
 


Ekoloji
HAFRİYAT TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR
İnönü Bal Ormanı Genişletiliyor
Hava kirliliği COVID-19’da ölüm riskini artırıyor
HEDEF 100 BİN GÖNÜLLÜ
BAKAN KURUM: “YEŞİL KALKINMA DEVRİMİ SÜRECİNİ BAŞLATTIK”

 

 
Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri - 05304323136