Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

Bakan Yardımcısı Afyonkarahisar’da İncelemelerde Bulundu

7.10.2021 

​Afyonkarahisar iline bir ziyarette bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, Orköy kredisi ile yapılan doğal yer altı patates mağarasını, OGM bal ormanlarında üretilen polenleri işleyen tesisi, OGM tıbbi ve aromatik bitki ürünlerini de inceledi.

05.10.2021 günü biz dizi incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece Vali Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Orman İşletme Müdürü M.Gökhan Us ve il protokolü tarafından karşılandı.

Meyve kurutma tesisi ile et entegre tesisinde incelemeler yapan Sayın Işıkgece, Sandıklı ilçesinde de patates hasadına katıldı. Ayrıca bir termal domates serasını da ziyaret etti. Tarım ve Orman Bakanlığının desteklediği kadın üreticilerin ürünlerini de inceleyen Bakan Yardımcımız, burada Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezinin standını da gezdi. Merkezin Müdiresi Emel Yıldız’dan ürünler hakkında bilgi alan Ayşen Ayşin Işıkgece’ye Orman Bölge Müdürü Recep Temel’de OGM Tıbbi Bitki Ürünlerinden oluşan bir sepet hediye etti.

Programın devamında Orköy desteği ile yapılan 3500 ton kapasiteli yeraltı patates soğuk hava deposu gezildi. Burada görüşülen üreticiler, Orman Genel Müdürlüğüne minnettarlıklarını ilettiler. Taşoluk beldesinde polen üretimi yapan bir tesiste ziyaret edildi. Bal ormanlarından elde edilen polenlerin piyasaya sunulmak üzere hazırlanması yerinde incelendi.

Programın sonunda Sayın Bakan Yardımcısı, emeği geçenlere teşekkür ederek Afyonkarahisar’dan ayrıldı.​

Gönderen: esgundem
819 defa okundu 
 


Ekoloji
HAFRİYAT TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR
İnönü Bal Ormanı Genişletiliyor
Hava kirliliği COVID-19’da ölüm riskini artırıyor
HEDEF 100 BİN GÖNÜLLÜ
BAKAN KURUM: “YEŞİL KALKINMA DEVRİMİ SÜRECİNİ BAŞLATTIK”

 

 
Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri - 05304323136