Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

HizmetlerimizHizmetlerimiz
ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

18 Ekim 2017 Çarşamba

Üretim Tesislerin Temizliği Uzmanlık İster! Berke temizlik size bu konuda ger türlü destegi sunmaktadır.

 

Eskişehir Berke Temizlik  Şirketi, sanayi ve üretim tesislerin temizliği konusunda ülkemizin en deneyimli insan gücünü bünyesinde bulunduran endüstriyel temizlik hizmetleri şirketidir.

 

Temizlik işlerinin yapılacağı tesisin hizmet tasarımı uzmanlarca oluşturulmaktadır. Dünya standartları sistemi uzmanlarınca oluşturulmuş olan endüstriyel temizlik işleri prosedürlerine uygun gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, tesisiniz üretimine uygun hazırlanan tasarımlar, temizlik işlerinde maksimum hizmet almanızı sağlar.

 

Üretiminiz aksamadan sürerken, makinelerinizin ömrü kat, kat artar,hijyen kurallarına uygun hizmet alırsınız. Hem siz rahat edersiniz, hem de tesisiniz pırıl pırıl olur.

 

Hijyenik ortamların yaratılması koşulu ön planlarda olan üretim sahalarının hazırlanması ,Eskişehir Bilginer Temizlik uzmanlarının hazırladığı prosedür , talimatları doğrultusunda yapılarak sorumlularca takibi sonucunda ortaya çıkar.

 

Üretim tesisinizin arzu ettiğiniz şekilde temizlenmesi için Eskişehir Berke Temizlik Şirketi gerekli yatırımları yapmaktadır. Deneyimli personellerden size özel ekibi oluşturan yetkililerimiz, hizmette eksik gördükleri personelleri eğiterek tesisinizin kimliğine uygun iş üretme ve davranışları konularında eğitime tabi tutarlar. Yeterli düzeye gelen hizmet ekibi teknolojik araç gereçlerle donatılarak en üst seviyede hizmet almanızı sağlarlar.

 

Sizinle tam bir uyum içersinde hizmet veren ekip, kurumunuza artı değer katarlar. Biz ilktemizlik firması olarak sizlere bu alanın en iyilerinden biri oldugumuzu göstermemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 


1108 kez okundu


Diğer Başlıklar


Temizlik Personeli Temini  
Otel Temizliği  
Okul Ve Kreş Temizliği  
Merdiven Temizliği  
Baca Temizliği  
Avm Temizliği  
Dış Cephe Temizliği  
Eskişehir KOLTUK YIKAMA  
HAVUZ TEMİZLİK  
ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK  
PERİYODİK TEMİZLİK  
OFİS TEMİZLİK  
Villa Temizliği  
BUHARLI DUVAR TEMİZLİĞİ  
Eskişehir Bina Temizği  
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK  
EV TEMİZLİĞİ  

Toplam Kayıt: 17 [17 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]
ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK