Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

HİZMETLERİMİZ

Dershane Okul Temizliği   |  Dış Cephe Temizliği   |  Koltuk Temizliği   |  Zemin Yıkama   |  Merdiven Temizliği   |  Fabrika Temizliği   |  Villa Temizlik Hizmeti   |  Ev Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik

 Dershane Okul Etüt Merkezi Derslik Temizliği hizmetimizi Berke temizlik olarak kurumsal müşteri kategorimizde yer alan hizmetlerimiz arasındadır saymaktayız. Dershane Okul Temizliği hizmetinde çeşitli referanslarımız mevcuttur. Genel olarak eğer ki Dershane açılış sürecinde ise inşaat sonrası dershane temizliği hizmetini sunmaktayız. Her sene eğitim dönemi öncesi yapılacak temizlik taleplerine ise tadilat sonrası temizlik veya  genel temizlik hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlerimiz dışında aktif olarak hizmet veren dershanelere haftalık olacak şekilde periyodik temizlik veya haftanın tüm günleri hizmet verecek tam zamanlı personel desteğimiz yer almaktadır. Dershane temizliğinde gerek duyulan tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Doğru yöntemler, Kaliteli Personel ve İşini severek yapmanın sonucu memnuniyettir.

Dershane Temizliği hizmeti hem öğrencilerin sağlığı hemde talep edilir olan dershaneler arasında oluna bilmesi için önemli kriterlerden bir tanesidir. Temiz ve hijyenik ortamlarda yapılan eğitim ile temizlik problemi olan merkezlerde verilen eğitimin arasındaki kalite farklı oldukça fazla olacaktır. Eskişehir Berke temizlik olarak bu konuda çözüm sunuyoruz.

Dershane temizliği talepleriniz için bizleri hizmet bölgelerimiz dahilinde aramanız yeterli olacaktır. Saha personellerimiz sizleri ziyaret ederek talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyat teklifi ile memnuniyet garantili hizmet sözleşmesini sizlere hazırlayacaktır.

 

OKUL TEMİZLİĞİ, ESKİŞEHİR

Hijyen konusunda en çok özen gösterdiğimiz kişiler çocuklar olunca Okul Temizliği neredeyse en çok dikkat etmemiz gereken nokta haline geliyor. Bilginer Temizlik ve personeli Okul Temizliği konusundaki titizliği ve dikkati sayesinde Eskişehir şehrindeki çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitim-öğretim hayatına devam etmesine profesyonel olarak yardımcı olmaktadır.

Eğitime devam eden okullarda özellikle sınıflar, tuvaletler ve sıralar – oturaklar en çok özen gösterilen noktalardır. Bu noktalar en ince ayrıntısına kadar kaliteli deterjan ve ilaçlarla ekibimiz tarafından sterilize edilir. Kapı, bilgisayar, klima, masa vb yerler tozdan arındırılarak daha sağlıklı bir ortam sunmak için çaba gösterilir.

Okul Temizliği hizmetimizi eğitime devam eden okullarda verdiğimiz gibi inşaat sonrasında da vermekteyiz. Okul inşaat sonrası hizmetlerimizde öncelikle kaba çöpler ekibimiz tarafından uzaklaştırılır.

Havalandırmalar, aydınlatma vb tavanda yer alan elemanların tozu alınır. İç ve dış pencere temizliği en ince detaylarına kadar yapılır.

Tüm kapı ve priz aralıkları silinerek okul inşaat kir ve tozundan arındırılır. En önemli kullanım alanı olan tuvalet ve lavabolar profesyonelce dezenfekte edilir. Taban, merdiven ve asansörler temizlenerek işlem sona erdirilir.

Eskişehir okul temizliği hizmetimiz ile Nadir temizlik olarak daima hizmetinizdeyiz. Okul temizliği bizden sorulur : Berke Temizlik Şirketi,Eskişehir'in lider temizlik firması…

 

Dershane Okul Temizliği