Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

HİZMETLERİMİZ

Dershane Okul Temizliği   |  Dış Cephe Temizliği   |  Koltuk Temizliği   |  Zemin Yıkama   |  Merdiven Temizliği   |  Fabrika Temizliği   |  Villa Temizlik Hizmeti   |  Ev Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik

 ESKİŞEHİR FABRİKA TEMİZLİĞİ

Endüstriyel açıdan büyük bir gelişmişlik düzeyine sahip olan Eskişehir şehrinde Fabrika Temizliği konusunda Bilginer Temizlik ve personeli olarak tecrübe ve geniş ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Eskişehir Fabrika Temizliği pas ve yağ bağlamış sanayi makinelerinin zorlu kirleri sebebiyle diğer alanlara nazaran daha zahmetli bir iştir fakat Eskişehir Bilginer Temizlik tecrübeli yapısıyla fabrikanızdaki ekipman ve üretim alanlarının dezenfektesinde ve temizlenmesinde çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdadır.

Fabrika kullanım alanı ve iş makinelerinin temiz ve hijyenik olması hem verim hemde kullanım  ömrü açısından çok büyük önem arz etmektedir. Temiz bir ortamda arızalar daha kolay farkedilir ve bu sayede iş kazalarının da önüne rahatlıkla geçilerek üretim verimi arttırılır.

Endüstriyel temizlik, sanayi makinelerinin kirlenmiş, pas tutmuş yüzeylerinin temizliği ve ayrıca yağlanması, bakımlarının yapılması demektir. Bu sayede, makinelerin ömrü uzar, oluşabilecek arızalar önlenir, işçi işini keyifle yapar ve dolayısıyla üretiminizdeki verimlilik artar. Fabrika temizliği tecrübe ve titizlik ister. İstanbul ‘da Fabrika lokasyonlarının şehir merkezine yakın olması ve İstanbul ‘da çok sayıda fabrika olması, kirliliği artıran bir unsurdur. Bilginer Temizlik olarak gerek İstanbul ‘da fabrika temizliği, gerekse fabrika civarında bulunan İstanbul Ofis Temizliği, İstanbul  Ev Temiliği, Eskişehir Okul Temizliği hizmetleri ile emrinizdeyiz.

Eskişehir'de fabrika temizliği hizmetimiz ile Nadir Temizlik olarak daima hizmete hazırız. Berke Temizlik ; Eskişehir  Fabrika Temizliğinde Lider Firma…

Fabrika Temizliği