Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

HİZMETLERİMİZ

Dershane Okul Temizliği   |  Dış Cephe Temizliği   |  Koltuk Temizliği   |  Zemin Yıkama   |  Merdiven Temizliği   |  Fabrika Temizliği   |  Villa Temizlik Hizmeti   |  Ev Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik

 EV TEMİZLİĞİ, ESKİŞEHİR

Ev temizliği hizmetinde en önemli nokta hizmet veren firma ile müşteri arasındaki diyalogtur. Ev sahibinin isteği doğrultusunda planlama ve işlemler yapılır.
Ev temizliği; eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği temizliği ve tadilat sonrası ev temizliği, gibi alt gruplara ayrılabilmektedir.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.

Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.
Banyo ve tuvalet temizliğinde; Özel ekipmanlar aracılığı ile tüm alanlar dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır. Fayanslar ve fayans aralarına özellikle dikkat edilir ve genel olarak göze çarpan her detay elden geçirilir.
Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel ekibimiz tarafından özenle temizlenerek hijyenik bir görünüme kavuşturulur.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar ilk göze çarpan noktalardır. Buraları başta olmak üzere tüm detaylar gözden geçirilir.

Oda temizliğinde; mobilyalara dikkat edilir ve özen gösterilir. Her mobilyaya yada her eşyaya aynı ekipman uygulanmaz. Temizlenen yerin özelliğine göre en uygun ilaç seçimi yapılır. Oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletlere extra hassasiyet gösterilir.

Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

Ev Temizliği