Eskişehir Berke Temizlik Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Ev İş Yeri Merdiven Dış Cephe Ofis İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama

Arifiye Mh. Hamamyolu Cd. Kirecciler Sk. No:11/46 Oktar İşhanı
berketemizlik@eskisehir.net.tr
05304323136

HİZMETLERİMİZ

Dershane Okul Temizliği   |  Dış Cephe Temizliği   |  Koltuk Temizliği   |  Zemin Yıkama   |  Merdiven Temizliği   |  Fabrika Temizliği   |  Villa Temizlik Hizmeti   |  Ev Temizliği   |  İnşaat Sonrası Temizlik

 Hizmetlerimizi şöyle özetleyebiliriz

  • Ev Temizliği
  • Merdiven Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İnşaat Sonrası Genel Temizlik
  • İşyeri Temizliği
  • Fabrika Temizliği
  • Villa Temizliği
  • Okul Temizliği
  • Buharlı Temizlik
  • Koltuk Yıkama

Ev Temizliği 
  
Günümüzde ev temizliği konusunda çalışan eşlerin ya da çocuklu ailelerin zorluk çekmesinden dolayı firmaların sunduğu özel ev temizliği hizmeti konusunda çok dikkatli titiz ve duyarlı davranmaktayız.

Eskişehir de hizmet vermekte olan Berke Temizlik Hızlı ve sorunsuz ev temizliği hizmeti ile evlerinizde aradığınız hijyeni size sunacak. Daha yaşanılabilir mekanlar elde etmek için ev temizliği konusunda özel ekipmanlar kullanan firmamızı tercih edebilir ve biz evinizi temizlerken siz çayınızı yudumlamak ile meşgul olabilirsiniz… 
 
Müşteri memnuniyetini merkez alan bir profesyonellik ile hareket ettiğimiz ev temizliği hizmetimizde, sizden gelen talepleri de göz önüne alarak en ideal fiyatı sunmakta ve sizleri memnun edebilme çabası içerisinde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız…

Evinizi temizletmek için doğru firma tercihinin önemini hatırlatmakta ve bize sadece bir telefon uzakta olduğunu belirtmek durumundayız.

Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size iş bırakmazlar...
  
 

Merdiven Temizliği 
Apartmanlarınızda bulunan merdiven basamakları,merdiven korkulukları,koridorları,asansör kapıları ve kabinlerini,girişte bulunan merdivenler,kapı ve camların temizlenmesini bize bırakın biz uygun fiyatlara pırıl pırıl yapalım.
 
Ofis Temizliği 
Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız ofislerinizde rahat ve temiz bir ortam yaratmak için ofis temizliğinizi Berke Temizlik olarak cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında yapıyoruz. Bilgisayar masası, jaluzi, perde, koltuklar, pencereler banyo ve lavabolar kısacası en ince ayrıntılı temizlik hizmeti veriyoruz. Ofisinizdeki kirliliği dert etmeyin, biz pırıl pırıl yaparız.
 

İnşaat Sonrası Genel Temizlik 
İnşaat sonrası temizlik ve inşaat sonrası cam temizliği, inşaat sonrası mermer zemin temizliği, inşaat zemin temizliği ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyacınız firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet dalıdır. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması tarafından olabilecek en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunmaktayız. mağaza, fabrika ve benzeri tüm mekânların inşaat sonrası temizliği, hizmeti en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sunmaktadır, inşaat sonrası temizlik alanında hizmet verdiğimiz mekânlar arasında fabrika inşaat temizliği, hastane inşaat sonrası temizliği, dershane, okul, mağaza, , iş merkezi, vitrin, dış cephe temizliği, ev temizliği, genel inşaat temizliği, daire temizliği, gibi mekânlarda temizlik hizmeti vermekteyiz.
 
İşyeri Temizliği 
Berke Temizlik olarak, temiz ve sağlıklı bir işyerinde çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile hizmet vermekteyiz. İşyeri için belirlediğiniz periyotlarda temizlik hizmeti alabilirsiniz: günlük, haftalık, aylık gibi. İşyeri temizliği yapılırken, tüm masalar silinmeli, aksesuarların tozu alınmalıdır. Ayrıca işyerinin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. İşyerinin çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir. İşyeri kalorifer petekleri ve , dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi işyeri ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli sağlıklı ortamın sağlanması gerekmektedir.
 
 
Fabrika Temizliği 
Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır. Dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın. Sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.
 
 
Villa Temizliği 
Berke temizlik villa temizliği konusunda işinde uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte, sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. 

Temizlik hizmeti dahilinde nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. Berke temizlik sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder. 
Temizlik firması olarak vermiş olduğu hizmetlerden biri olan villa temizliği, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir. Bu isteğinize göre bay veya bayan, kadromuz tarafından inşaat sonrası villa temizliği,. Hizmetimiz her zaman sınırsız daima sağlığa uygunluk kalitesindedir. Villa temizliği, yapan temizlik şirketleri arasında bizler temizlik hizmetini sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İnşaat sonrası Villa temizliği yaparken villanızı dip, köşe, temizlemekteyiz camlar, çerçeveler. Balkonlar, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlarınız, temizlenmesi gereken tüm alanları en ince temizlik işleri, Kaliteli villa temizliğini Berke Temizlik adına hizmetinize sunmaktayız.
Villa Temizliği Alanında Hizmetveren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sekteründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır ihtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize,de en iyi hizmeti vermek isteriz

  
Okul Temizliği 
Hepimiz için en değerli varlıklar olan çocuklarımızın eğitim yuvaları olan okullarında görünen ve görünmeyen tüm kir, toz, ve mikroplardan uzak, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, güven içinde yaşamalarını temin etmek için en iyi şekilde temizlik hizmeti vermekte, bunu yaparkende çocularımızın ve eğitimcilerimizini sağlığını tehdit edebilecek kanserojen maddeler kullanmamaktayız.

Şirketimiz okul temizliği alanında eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla sizlere yüzde yüz güvenilir temizlik hizmeti sunmaktadır. Kullanılan malzemeler çevre dostu olup çocuklarınızın sağlığını riske atmamaktadır.

Eskişehir de hizmet veren şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz her an kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizlerin hizmetinde olacaktır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.
 

Buharlı Temizlik 
Kimyasal madde kullanmadan suyun 160c derece kuru buhara dönüşmesiyle tüm eşyalarınız, mutfak fayans, dolap, klozet temizliği, ahşap yüzey ve mermer yüzey temizliğinizi yapıyor, hijyen sağlıyoruz. sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde ev mitleri polen küf kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.


 
Koltuk Yıkama 
Berke temizlik şirketi olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk yıkama konusunda uzman arkadaşlarımız koltuk kumaşını incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanını seçer.

Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuklarınızın üzeri kuvvetli vakum makinesiyle tozları çektirilir Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzeyi PÜSKÜRTME &EMME sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Kalan lekeler ve kirler için ovalama ve fırcalanması gereken yerler varsa uygulama tatbik edilir. Son aşamada koltugunuza buhar tutulur ve vakkumlu makineyle tekrar cektirilir. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz...

HİZMETLERİMİZ